כלים להתפתחות מקצועית – אישית

מאת:

התפתחות ניהולית - אישית

לחצו לחזרה לעמוד הראשי

 

בסדרה הזו אני מזמינה אותך להתבונן בעצמך “מבחוץ”. נשמע מוזר, אולי, אבל זה מצב שאנחנו מכירים- כשאנחנו מזהים שמה שאנחנו עושים עכשיו נעשה גם לפני שבוע וגם לפני כן- וזה בזבוז זמן שחוזר על עצמו ובוחרים לפעול אחרת לביטול הפעולה, כשאנחנו עוצרים לחשוב וקושרים בין אירועים שונים עם המנהל שלנו ויש את “הרגע” שמפיל תובנה חדשה לגבי הדרך הנכונה להתנהל איתו, כשאנחנו תוך כדי התייעצות על לקוח מרגישים שהלחץ משפיע עלינו וגורם לנו לקבל החלטה לא נכונה ומבקשים פסק זמן.

שם, כשאנחנו “מחוץ” לפעולה ולא שקועים בתוכה יש הרבה מקום לצמיחה, התייעלות וסיפוק והסדרה הזו תיתן לך מגוון כלים “לצאת החוצה” ולהתבונן בסגנון הניהולי והמקצועי שלך.

את אותן הטכניקות ניתן להציע גם לעובדים שלך, כמובן, ולאפשר גם להם להשתפר ולחוות הצלחה וסיפוק – כך שהרווח הניהולי שלך הוא כפול.

 

להרשמה לסדרה

דואר אלקטרוני *
שם *


 

מה זה דורש ממני?

סקרנות ואומץ.

סקרנות- לגלות אפשרויות חדשות

אומץ- לשנות הרגלים קיימים, להסתכל במה שעשית עד היום באופן שונה

 

איך זה ישפיע על יכולות הניהול שלי?

בתשובה לשאלה הזו אצטט קוראים של המאמרים-

חשוב לי לציין- אני מנויה למגוון של מקורות מקצועיים בתחום, ושואבת סיפוק רב מאוד מהתכנים שאת שולחת לי. אני בעיקר נהנית מהחיבור של התכנים אל השטח ואל העשיה היומיומית ומהעובדה שהם תיאורטיים בדיוק במידה הנכונה.

תודה על שליחת המאמרים, הם מעניינים ומאוד ישימים. תודה רבה

השפה ברורה ונגישה ושווה לכל נפש. הנושאים מעניינים ואופן הצגתם תורם ללמידה.

אין ספק שכתיבתך מוסיפה מאוד לכל אלה העוסקים בניהול כמקצוע ומבקשים להרחיב דעת. כתיבתך שנונה ומגרה את המחשבה לעבר קווי אופק רחוקים יותר. המשיכי כך.

 

להרשמה לסדרה

דואר אלקטרוני *
שם *


עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות