שיפור תקשורת בין אישית

מאת:

סדנאות תקשורת בין אישית בעולם העסקים

שירותים בתחום התקשורת הבין אישית

  • הקניית יסודות לתקשורת בין אישית – עסקית- הכשרה לעולמות השירות, המכירות, שימור לקוח ועוד.
  • פיתוח כישורים בקרב עובדים מנוסים – פיתוח ושכלול כישורי תקשורת בין אישית בקרב עובדים בעלי נסיון שעברו הכשרות בנושא.
  • פיתוח תקשורת בין אישית בניהול – פניית מסר מניע ומדוייק לעובדים.

עובדי ייצור, עובדי מטה, עובדי הי- טק, מנהלים מנוסים או חדשים- כל אוכלוסייה מקבלת מענה המותאם לעיסוקה, מאפייניה כלומדים והדרישות ממנה בתחום.

 

מה מייחד את הסדנאות?

לאורך השנים, עם ההתנסות ומתוך משוב מלקוחותי למדתי שמה שמייחד את הסדנאות העוסקות ב תקשורת בין אישית שאני מעבירה הם:

  • קשר עם הקבוצהמאחר ולמידה דורשת פתיחות, אמון, ביטחון מצד הלומד, השלב הראשון בכל סדנא שם דגש על אלו. הקשר שנוצר מאפשר לכל משתתף למצוא את מקומו ולהביא את נסיונו אל הסדנא.
  • מיקוד עסקי- מקצועי לכל סדנא מוגדרת מטרה יישומית הקשורה לעשייה הארגונית וליחידה. הסדנאות נבנות בהתאם לעיסוק הארגון והיחידה, צרכי היחידה והעובדים, מאפייני הקשר עם הלקוח, תוכן השיחה ועוד. מהסדנאות המשתתפים יוצאים עם כלים יישומיים שמתורגלים כבר במהלת הסדנא
  • שימוש בידע של המשתתפים לכל עובד יש ניסיון בתקשורת בינאישית. אם מדובר בעובד חדש- יש לו ניסיון כלקוח, לעובד ותיק ודאי יש ניסיון רב עם לקוחות בארגון ומחוצה לו. הסדנאות מאפשרות לכל משתתף לקחת חלק בבניית הטכניקה מתוך ניסיונו וזאת על ידי שיתוף בסיפורי הצלחה, מתן דוגמאות וטיפים, הדגמה בסימולציה ועוד.
  • טכניקה– טכניקה עוזרת למשתתפים, מדייקת את העבודה. טכניקה במכירות, בשירות, בשימור לקוחות- לכל תחום טכניקה ייחודית. הטכניקה ממקדת את ההשקעה של העובד וחוסכת מאמץ מיותר.
  • התנסותבסדנאות השונות מושם דגש על התנסות אישית של המשתתפים סביב אירועים מהיומיום שנאספים מבעוד מועד. הלמידה נבנית מתוך השתתפות פעילה והתנסות באירועים אלו המועלים לדיון בסדנא.

אל הסדנאות אני מביאה את הנסיון שלי במתן שירות כנציגה וכמנהלת, בשימור לקוחות, במכירה כבעלת עסק ועוד.

 

 

נסיוני האישי בעולם התקשורת הבין אישית

את דרכי בעולם התקשורת הבין אישית התחלתי בעולם השירות (בחברת ORANGE). מאז צברתי מאות שעות הנחייה של מגוון מיומנויות תקשורת בינאישית: שירות ללקוח, שירות פנימי בארגון, מכירה, שימור לקוחות, תקשורת בניהול, פרזנטציה ועוד.

פגשתי מגוון רחב של עובדים ומנהלים בסדנאות- החל ממנהלים ועובדים חדשים שעוברים הכשרה בתחום, דרך עובדים מקצועיים שתפקידם הורחב למתן שירות או מכירה, ועד עובדים וותיקים שכל תפיסת התפקיד, והתקשורת הבין אישית בתוכו, דרשה ריענון.

 

** הערה– כל תהליך מכירה, שירות, שימור ועוד חייב להיות מושתת על מערכת תומכת מצד האירגון. יהיה העובד מיומן ככל שיהיה- אם אין קיום מאחורי ההבטחות, כל עוד אין תהליכים משלימים תומכים- ההשקעה בשיפור מיומנויות מוקדמת.

 

סדנאות שירות

סדנאות מכירה

סדנאות שימור לקוחות

פיתוח ממשקים בארגון

 

לקריאת מאמרים בנושא תקשורת בינאישית

דף זה מכיל את תתי העמודים הבאים.

Comments Off on שיפור תקשורת בין אישית

התגובות סגורות.